وقتی حرفی برای گفتن نباشد!

وقتی گوشی برای شنیدن نباشد!

وقتی نگاهی نباشد!

وقتی یادی نباشد!

وقتی تو نباشی!

وقتی من نباشم!

همه چیز زود زود فراموش می شود!

من همه چیز را فراموش می کنم!

تو همه چیز را فراموش میکنی!

ما همه چیز را فراموش می کنیم!

همه چیز ما را فراموش می کند!

خنده دار است نه؟!!!

/ 10 نظر / 17 بازدید
dreamer

خنده دار که نیست! اما محض ادب ما خواهیم خندید!... بگذار با دروغی دلم سرمست شود!

ندا

به نظرت عمیق ترین درد زندگی چیه؟

سميرا

سلام ممنون از اينکه سر زدی منتظرم

سپيده تنها

منظورتو نفهمیدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نسرين

خنده دار نيست - اميدوار کننده ست عجب انعطاف پذيريم ما آدما خوبه...

بانو

سلام. ولی من اين سطرها را که می خوانم هوای گريه دارم.خيلی دلم می خواست همدردی کنم اما نمی‌شود ؛ کسی فرو ريختنم را ؛ نابودی‌ام را نفهميد و فرسايش يک روح را و من اکنون همان کسم که تنهايی تو را نخواهد فهميد.ياعلی.

لنی

به روزم و منتظر حضور گرمتون

بلا!

سلام! چند وقته که نه سر ميزنی نه خبر ميدی البته خب اگه می خواستی خبر بدی سر ميزدی ديگه نه؟ حالا اشکال نداره من بی خبرم بهت سر ميزنم!

آبی مثل آسمان

سلام ----- پرده‌پوشِ پنهانترين راز باران که تو بودی!؟ پرده‌پوشّ پنهانترين جراحتِ آسمان که ما بوديم چه مانده از آن همه نامهای بسيارمان!؟ تنها نی‌زنی که از فراق و فاصله بر قوس گريه‌ها که اندوهِ کهنه‌سالِ آفتابی نيامده را در مِه سروده بود، و ما از پیِ ردِ پای رمه‌ی روياهامان تنها در چنبره‌ی چراغی خاموش سَر از سرسرای بی‌روزنِ مردگان بدر آورديم آه پيله‌ی دنياتنگِ توت‌نشين! به رويای پروانگی پير می‌شويم و از خواب آن گل سرخ عطری از آواز ابريشم نخواهيم شنيد! ... خنده دار نیست..حس غمناکی شبیه بغض است و بعد هم باران..